Treasure Hunting Simulator

8.0
118 запусків гри
Дякуємо, ваш голос було зафіксовано та незабаром буде відображено.
0 Like
Dislike

Керування грою

Move
Interact
Fullscreen (page)

Деталі гри

Про що гра Treasure Hunting Simulator?

Копайте глибоко в землі в пошуках діамантів, дорогоцінного каміння та стародавніх артефактів у цій захопливій грі про розкопки скарбів! Розкопуйте ґрунт, збирайте його та промивайте через промивну установку, щоб виявити цінні матеріали. Завантажуйте свої знахідки у вантажівку та продавайте їх покупцям, щоб заробити гроші. Ви також можете виставляти рідкісні артефакти у своєму музеї, щоб приваблювати туристів і отримувати додатковий дохід. Покращуйте свою лопату, швидкість пересування та вантажність, щоб зробити розкопки швидшими та ефективнішими, працюючи над пошуком ще цінніших скарбів.

Як грати в Treasure Hunting Simulator?

Ми розкопуємо ґрунт, пропускаємо його через промивальну машину, збираємо цінні матеріали та продаємо їх клієнтам, щоб заробити гроші.

Якого жанру гра Treasure Hunting Simulator?

Ця гра — симулятор розкопок, що поєднує в собі пошук скарбів, управління ресурсами, продаж та покращення.

Що робить Treasure Hunting Simulator цікавою для гри?

Гра цікава тим, що ми ніколи не знаємо, які цінні скарби можемо відкопати, а ще ми можемо побудувати музей, щоб демонструвати рідкісні артефакти та залучати туристів.

Чи є в Treasure Hunting Simulator система прогресу або покращень?

Так, ми можемо покращити нашу лопату, швидкість пересування та місткість інвентарю, щоб підвищити ефективність копання та збирати більше матеріалів.

Яка головна мета в Treasure Hunting Simulator?

Головна мета — знаходити цінні скарби, заробляти гроші на продажі матеріалів, залучати туристів до нашого музею та вдосконалювати наше обладнання, щоб робити ще грандіозніші відкриття.

Чи можна грати в Treasure Hunting Simulator на мобільному пристрої?

Так, у Treasure Hunting Simulator можна грати як на мобільних пристроях, так і на настільних комп’ютерах. Гра працює безпосередньо в браузері та не потребує завантаження.

Чи є Treasure Hunting Simulator безкоштовною грою?

Так, Treasure Hunting Simulator можна безкоштовно грати на Y8, гра запускається безпосередньо у вашому браузері.

Чи можемо ми грати в Treasure Hunting Simulator у повноекранному режимі?

Так, у Treasure Hunting Simulator можна грати в повноекранному режимі для більш повного занурення в ігровий процес.

У які ігри можна зіграти далі?

Перегляньте більше ігор у нашому розділі Менеджмент та Симулятор ігор та відкрийте для себе популярні ігри, такі як My Dolphin Show 2, Princess Scoliosis Surgery, Funny Hair Salon та Drive Bike Stunt Simulator 3D - усі вони доступні для миттєвої гри на Y8 Games.
Розробник: PRIME
Додано 24 Жовт 2026
Коментарі