Steel Bunker: Apocalypse

8.1
39 запусків гри
Дякуємо, ваш голос було зафіксовано та незабаром буде відображено.
1

Деталі гри

Про що гра Steel Bunker: Apocalypse?

Steel Bunker: Apocalypse — це шутер на виживання з видом зверху, події якого розгортаються всередині укріпленого підземного сховища. Ви граєте за самотнього вцілілого, який автоматично стріляє в найближчу загрозу, поки нескінченні хвилі мерців насуваються з усіх боків, збігаючись до вашого бункера в центрі карти. Стріляйте та знищуйте орду на лінії вогню. З кожного вбитого ворога випадають монети, які можна витратити між хвилями у швидкому магазині на покращення: більша шкода, вища швидкість стрільби, додаткова швидкість пересування, автоматичні турелі для бункера або екстрений ремонт. Основний режим — «Кампанія», де потрібно вистояти певну кількість хвиль, що завершується фінальним босом. Кожна п'ята хвиля приносить могутнього боса, тому ретельно плануйте покращення і не дозволяйте дрібним ворогам прогризти ваші стіни, поки ви відволікаєтеся. Порада щодо виживання: ремонтуйте бункер лише тоді, коли його міцність справді низька; у пріоритеті спочатку шкода та турелі. Витримайте кожну хвилю і переможіть фінального боса, щоб здобути перемогу. Грайте в ігри на Y8 — найбільшій сучасній ігровій платформі HTML5!

Якого жанру гра Steel Bunker: Apocalypse?

Steel Bunker: Apocalypse найкраще можна описати як шутер на виживання з виглядом зверху та елементами захисту бази.

Яка головна мета в Steel Bunker: Apocalypse?

Головна мета у Steel Bunker: Apocalypse — захистити свій підземний бункер від нескінченних хвиль нежиті, доки ви не виживете у фінальній битві з босом.

Що робить Steel Bunker: Apocalypse цікавою для гри?

Steel Bunker: Apocalypse цікаво грати завдяки поєднанню динамічної стрілянини зі стратегічною обороною, що тримає вас у постійній напрузі та винагороджує за розумні рішення.

Чи можна грати в Steel Bunker: Apocalypse на мобільному пристрої?

Так, у Steel Bunker: Apocalypse можна грати як на мобільних пристроях, так і на настільних комп’ютерах. Гра працює безпосередньо в браузері та не потребує завантаження.

Чи є Steel Bunker: Apocalypse безкоштовною грою?

Так, Steel Bunker: Apocalypse можна безкоштовно грати на Y8, гра запускається безпосередньо у вашому браузері.

У які ігри можна зіграти далі?

Перегляньте більше ігор у нашому розділі Оборона вежі ігор та відкрийте для себе популярні ігри, такі як Cat vs Unicorn, Demon Raid, Keep Zombie Away та Realm Defenders - усі вони доступні для миттєвої гри на Y8 Games.
Додано 28 Лип 2026
Коментарі