Mochi Pop

8.0
6 запусків гри
Дякуємо, ваш голос було зафіксовано та незабаром буде відображено.
0 Like
Dislike

Керування грою

Move
Fullscreen (page)

Деталі гри

Про що гра Mochi Pop?

Mochi Pop — це мила та динамічна гра у жанрі вертикального платформера, де ви стрибаєте вгору нескінченною вежею із солодких, желеподібних платформ. Розраховуйте час своїх стрибків, використовуйте пружини та цукеркові прискорювачі, оминайте підступні платформи й збирайте сяючі зірки, підіймаючись усе вище до нових рекордів. Завдяки простому керуванню, барвистій графіці у стилі солодощів та приємним стрибкам, гру легко опанувати, але з кожним рівнем стає дедалі складніше. Продовжуйте стрибати, не падайте і спробуйте досягти позначки 1000, 5000 або навіть вище у цій захопливій пригоді з нескінченним підйомом!

Як грати в Mochi Pop?

Стрибайте з однієї хиткої платформи на іншу, ретельно розраховуючи час стрибків, щоб піднятися вище. Збирайте зірки, використовуйте пружини та льодяникові прискорювачі, і намагайтеся не впасти під час гри.

Якого жанру гра Mochi Pop?

Ця гра — мила та динамічна аркада про стрибки вгору з нескінченним ігровим процесом.

Чи можна грати в Mochi Pop на мобільному пристрої?

Так, у Mochi Pop можна грати як на мобільних пристроях, так і на настільних комп’ютерах. Гра працює безпосередньо в браузері та не потребує завантаження.

Чи є Mochi Pop безкоштовною грою?

Так, Mochi Pop можна безкоштовно грати на Y8, гра запускається безпосередньо у вашому браузері.

Чи можемо ми грати в Mochi Pop у повноекранному режимі?

Так, у Mochi Pop можна грати в повноекранному режимі для більш повного занурення в ігровий процес.

У які ігри можна зіграти далі?

Перегляньте більше ігор у нашому розділі Сенсорний екран ігор та відкрийте для себе популярні ігри, такі як Mini Golf, BFFs Fashion Showdown: Ellie vs Blondie, It's Playtime: They are Coming та Marine Spot the Difference - усі вони доступні для миттєвої гри на Y8 Games.
Розробник: NP LABS
Додано 20 Жовт 2026
Коментарі