Cozy Gnomes

8.2
131 запусків гри
Дякуємо, ваш голос було зафіксовано та незабаром буде відображено.
2 Like
Dislike

Керування грою

Select/Interact
Fullscreen (page)

Деталі гри

Про що гра Cozy Gnomes?

Особливості
30 затишних і чарівних рівнів для дослідження
Знайдіть 5 захованих гномів на кожному рівні
Усього потрібно відшукати 150 гномів
Деталізовані сцени та майстерні схованки
Розслаблююча та проста у проходженні головоломка
Інтуїтивно зрозумілий ігровий процес, що підходить для звичайних гравців
Не поспішайте і грайте у власному темпі
Миле та затишне оточення

Як грати в Cozy Gnomes?

У Cozy Gnomes досліджуйте кожен рівень і ретельно оглядайте місцевість, щоб знайти всіх п’ятьох захованих гномів. Уважно придивляйтеся до деталізованого оточення, адже деякі гноми майстерно заховані у неочікуваних місцях.

Якого жанру гра Cozy Gnomes?

Cozy Gnomes — це розслаблювальна гра-головоломка в жанрі «пошук предметів», у якій гравці шукають захованих гномів на деталізованих сценах протягом 30 чарівних рівнів.

Яка головна мета в Cozy Gnomes?

Головна мета — знайти всіх п’ятьох схованих гномів на кожному рівні, зібравши загалом 150 гномів протягом усієї гри.

Чи легко новачкам розібратися в Cozy Gnomes?

Так! У грі Cozy Gnomes простий ігровий процес і зрозумілі цілі, тому новачкам буде легко нею насолоджуватися. Гравці можуть не поспішати під час пошуків — тут не потрібні швидка реакція чи складне керування.

Чи можна грати в Cozy Gnomes короткими сесіями?

Так! Cozy Gnomes ідеально підходить для коротких ігрових сесій. Ви можете насолоджуватися пошуком захованих гномів на рівні будь-коли, коли захочете зробити розслаблюючу перерву.

Чи можна грати в Cozy Gnomes на мобільному пристрої?

Ні, Cozy Gnomes призначена для гри на настільних комп’ютерах і найкраще працює на пристроях з клавіатурою або мишею.

Чи є Cozy Gnomes безкоштовною грою?

Так, Cozy Gnomes можна безкоштовно грати на Y8, гра запускається безпосередньо у вашому браузері.

Чи можемо ми грати в Cozy Gnomes у повноекранному режимі?

Так, у Cozy Gnomes можна грати в повноекранному режимі для більш повного занурення в ігровий процес.

У які ігри можна зіграти далі?

Перегляньте більше ігор у нашому розділі HTML 5 ігор та відкрийте для себе популярні ігри, такі як Yatzy Classic, Birds Connect Deluxe, 1010 Jungle Blocks та Ruins: Hidden Stars - усі вони доступні для миттєвої гри на Y8 Games.
Категорія: Ігри на мислення
Розробник: Market JS
Додано 22 Жовт 2026
Коментарі