Bounce Pit

8.1
135 запусків гри
Дякуємо, ваш голос було зафіксовано та незабаром буде відображено.
1 Like
Dislike

Керування грою

Aim/shoot
Fullscreen (page)

Деталі гри

Про що гра Bounce Pit?

Долайте хвилі ворогів, щоб підвищити рівень, а потім обирайте новий тип кульок або підсилення для свого забігу. Кульки мають різні властивості: деякі розділяються надвоє, інші підпалюють монстрів, отруюють їх або змінюють траєкторію в їхній бік. Реліквії змінюють хід гри.
Легко почати одним пальцем або мишкою. Жодних завантажень, жодної реклами.

Чи можна грати в Bounce Pit на мобільному пристрої?

Так, у Bounce Pit можна грати як на мобільних пристроях, так і на настільних комп’ютерах. Гра працює безпосередньо в браузері та не потребує завантаження.

Чи є Bounce Pit безкоштовною грою?

Так, Bounce Pit можна безкоштовно грати на Y8, гра запускається безпосередньо у вашому браузері.

Чи можемо ми грати в Bounce Pit у повноекранному режимі?

Так, у Bounce Pit можна грати в повноекранному режимі для більш повного занурення в ігровий процес.

У які ігри можна зіграти далі?

Перегляньте більше ігор у нашому розділі М'яч ігор та відкрийте для себе популярні ігри, такі як Line Climber, Stairs, Paint Blue та Goalkeeper Challenge - усі вони доступні для миттєвої гри на Y8 Games.

Яка головна мета в Bounce Pit?

Приберіть усі цеглинки у формі монстрів, перш ніж вони досягнуть нижньої частини екрана.

Що робить Bounce Pit цікавою для гри?

Досить чіткий контент і весела, жвава якість

Що відбувається, коли ми починаємо грати в Bounce Pit?

Ви робите свайп, щоб запускати кульки, зменшувати міцність блоків і збирати додаткові кульки або бонуси, перш ніж сітка досягне нижньої межі.

Розробник: Liran151
Додано 24 Жовт 2026
Коментарі