Ball Rise

8.1
92 запусків гри
Дякуємо, ваш голос було зафіксовано та незабаром буде відображено.
1

Деталі гри

Про що гра Ball Rise?

Ball Rise — це швидка гра на спритність, де кожен кидок має значення. Запустіть м'яч вгору, а потім цільтеся в повітрі, щоб стріляти або чіплятися за світні стінові мішені для отримання очок. Точність — запорука успіху, щоб уникнути червоних небезпечних зон, які карають за помилки. Набирайте імпульс з кожним успішним кидком, піднімайтеся вище та проривайтеся до виходу з рівня. Це випробування таймінгу, точності та зосередженості, яке винагороджує гравців, що опанували контроль під тиском. Грайте в ігри на Y8 — найбільшій сучасній ігровій платформі HTML5!

Якого жанру гра Ball Rise?

Ball Rise — це аркадна гра на майстерність та точність з сильним акцентом на ретельне прицілювання та уникнення небезпек.

Як грати в Ball Rise?

Ви граєте в Ball Rise, кидаючи м'яч вгору, цілячись у повітрі влучити або прикріпитися до мішеней на стіні, щоб отримати очки, уникаючи червоних небезпечних зон, а потім піднімаючись вище, щоб дістатися до виходу нагорі.

Що робить Ball Rise цікавою для гри?

Це весело, тому що це постійно перевіряє ваші рефлекси та точність, одночасно винагороджуючи майстерність тим приємним підйомом на вершину.

Чи можна грати в Ball Rise на мобільному пристрої?

Так, у Ball Rise можна грати як на мобільних пристроях, так і на настільних комп’ютерах. Гра працює безпосередньо в браузері та не потребує завантаження.

Чи є Ball Rise безкоштовною грою?

Так, Ball Rise можна безкоштовно грати на Y8, гра запускається безпосередньо у вашому браузері.

Чи можемо ми грати в Ball Rise у повноекранному режимі?

Так, у Ball Rise можна грати в повноекранному режимі для більш повного занурення в ігровий процес.

У які ігри можна зіграти далі?

Перегляньте більше ігор у нашому розділі Майстерність ігор та відкрийте для себе популярні ігри, такі як Gold Miner, Go Escape, Giant Rush Online та Snake Vs City - усі вони доступні для миттєвої гри на Y8 Games.
Розробник: Y8 Studio
Додано 30 Черв 2026
Коментарі